Grundskolan

Adom Claudine
Fritids/Elevassistent
claudine.adom.kacou@medborgarskolan.se

Adou Angeline
Fritids
angeline.adou@medborgarskolan.se

Albo Lisa
Lärare grundskolan
lisa.albo@medborgarskolan.se

Alibhaye Salim
Fritids/skolvärd högstadiet
salim.alibhaye@medborgarskolan.se

Andrésen Stefan
Lärare högstadiet, EN, FR
stefan.andresen@medborgarskolan.se

Barnades Pauline
Fritids
pauline.barnades@medborgarskolan.se

Bissette Ally
Fritids och vaktmästare
ally.bissette@medborgarskolan.se

Bosfeldt Susanne
Lärare grundskolan
susanne.bosfeldt@medborgarskolan.se

Cautellier Eliza
Fritids
eliza.cautellier@medborgarskolan.se

Djafari Pedram
Elevassistent
pedram.djafari@medborgarskolan.se

Duszyk Edyta
Lärare högstadiet, EN, FR
edyta.duszyk@medborgarskolan.se

Ericson Catharina
Lärare grundskolan
catharina.ericson@medborgarskolan.se

El Majd Jamila
Lärare FR
jamila.el.majd@medborgarskolan.se

Flodin Ola
Vikarierande lärare högstadiet, MA
ola.flodin@medborgarskolan.se

Forsell Anette
Lärare högstadiet, SO
anette.forsell@medborgarskolan.se

Furbacken David
Lärare högstadiet, MU
david.furbacken@medborgarskolan.se

Hamrin Kristina
Specialärare grundskolan
kristina.hamrin@medborgarskolan.se

Johansen Geoffrey
Lärare högstadiet, MA, FR
geoffrey.johansen@medborgarskolan.se

Jäverbrink Karin
Lärare högstadiet, SO, SV
karin.javerbrink@medborgarskolan.se

Landin Karin
Lärare högstadiet, SV
karin.landin@medborgarskolan.se

Le-Bas Ramnäs Adeline
Lärare grundskolan, FR
adeline.ramnas@medborgarskolan.se

Leblanc Mireille
Fritids
mireille.leblanc@medborgarskolan.se

Lonca Maximilian
Fritids, kök
maximilian.lonca@medborgarskolan.se

Makni Abir
Fritids
abir.makni@medborgarskolan.se

Millard Linnea
Vikarierande lärare högstadiet, HKK, GE
linnea.millard@medborgarskolan.se

Neugebauer Lena
Lärare SLTX
lena.neugebauer@medborgarskolan.se

Norman Julia
Lärare SLTM
julia.norman@medborgarskolan.se

Olsson Gurtie
Resurs
gurtie.olsson@medborgarskolan.se

Olsson Sara
Lärare grundskolan
sara.olsson@medborgarskolan.se

Persson Hans
Lärare högstadiet, MA, NO
hans.persson@medborgarskolan.se

Rochaix Elise
Lärare grundskolan
elise.rochaix@medborgarskolan.se

Rönning Elinore
Vikarierande lärare grundskolan
elinore.ronning@medborgarskolan.se

Sandbacka-Portin Stefanie
Lärare högstadiet, MA, NO
stefanie.sandbacka@medborgarskolan.se

Sasse Robin
Lärare IDH
robin.sasse@medborgarskolan.se

Schildt Pecoul Arnaud
Lärare högstadiet, FR
arnaud.pecoul@medborgarskolan.se

de Souza Jaqueline
Fritids/Elevassistent
jacqueline.de.souza@medborgarskolan.se

Steen Linda - Föräldraledig
Lärare högstadiet, HKK, GE
linda.steen@medborgarskolan.se

Stenberg Linnea - Föräldraledig
Lärare högstadiet, MA
linnea.stenberg@medborgarskolan.se

Stävlid Magnusson Anna
Lärare högstadiet, SV, SLTX
anna.stavlid@medborgarskolan.se

Svahn Josephine
Lärare grundskolan
josephine.svahn@medborgarskolan.se

Svahn Sandra
Lärare grundskolan
sandra.svahn@medborgarskolan.se

Tarantini Tony
Lärare grundskolan 
tony.tarantini@medborgarskolan.se

Zoghi Elsa
Lärare högstadiet, TK
elsa.zoghi@medborgarskolan.se