Småettan – 9/Grundskola


Susanne Bosfeldt

Lärare grundskolan

susanne.bosfeldt@medborgarskolan.se


Robin Sasse

Lärare idrott högstadiet

robin.sasse@medborgarskolan.se


Edyta Duszyk

Lärare högstadiet

edyta.duszyk@medborgarskolan.se

Jamila El Majd

Lärare franska grundskolan

jamila.el.majd@medborgarskolan.se


Catharina Ericson

Lärare grundskolan

catharina.ericson@medborgarskolan.se


Hans Persson

Lärare högstadiet

hans.persson@medborgarskolan.se


Kristina Hamrin

Lärare grundskolan

kristina.hamrin@medborgarskolan.se


Geoffrey Johansen

Lärare grundskolan

geoffrey.johansen@medborgarskolan.se


Anette Forsell

Lärare grundskolan

anette.forsell@medborgarskolan.se


Adeline Le Bas-Ramnäs 

Lärare i franska

adeline.ramnas@medborgarskolan.se


Karin Löwenstein

Lärare grundskolan

karin.lowenstein@medborgarskolan.se


Sandra Ljungberg

Lärare högstadiet

sandra.ljungberg@medborgarskolan.se


Gurtie Olsson

Elevassistent grundskolan

gurtie.olsson@medborgarskolan.se


Sara Olsson

Lärare i franska grundskolan

sara.olsson@medborgarskolan.se

 

 


Arnaud Pecoul-Schildt

Vikarierande lärare i franska grundskolan

arnaud.pecoul@medborgarskolan.se

 


Lena Neugebauer

Vkarierande lärare i syslöjd

lena.neugebauer@medborgarskolan.se


Tony Tarantini

Lärare grundskolan

tony.tarantini@medborgarskolan.se


Karolina Wåke

Lärare grundskolan

karolina.wake@medborgarskolan.se


Jeffrey Doering

Vikarierande träslöjdslärare

jeffrey.doering@medborgarskolan.se

Alla personalbilder har copyright: Tema Klasskort AB.